کلیه فعالیت های آموزش مجازی فیلم درس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می از ، باشد. در صورت هرگونه تغییر در قوانین و مقررات و سرویس های سایت فیلم درس طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
عضویت در سایت
کاربران برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه نمایند. در این مرحله با رمز عبور و شماره تماس) لینک تایید ، وارد کردن اطلاعات لازم ( نام و نامخانوادگی عضویت پیامک می شود.
* عضویت در وبسایت فیلم درس رایگان می‌باشد.
*کاربران باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کنند میتواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کنند.
*کاربرمجاز نیست نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار شخص ثالثی قرار دهد و یا به هر طریق ممکن حساب و محتوای خریداریشده را در دسترس غیر قرار دهد . مسئولیت هر فعالیت با حساب کاربری،تماما به عهده شخص کاربر می باشد.
فرایند خرید:
قسمت اول: بازدید از محصولات آموزشی ارایه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین (یا اعمال کوپن تخفیف) بهصورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: دانلود محصول خریداری شده در ناحیه کاربری
*کاربران با خرید هر محتوا به مدت 3سال به آن دسترسی خواهند داشت.
قوانین سایت
در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک‌های منافی اخلاق و عفت عمومی که مستندا خلاف قانون و شرع و عرف می باشد ممنوع بوده و به موجب مواد قانونی 742 و 743 قانون مجازات اسلامی (تعزیرات)پیگرد قانونی دارد.
ضمنا با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینکهای موجود در قسمت دیدگاهها، از ثبت لینک سایتهای دیگر در قسمت نظرات خودداری و از درج اطلاعات شخصی ( ایمیل، نام کاربری شبکههای اجتماعی و شماره تلفن و …) اجتناب نمایید.
مالکیت مادی و معنوی محتوا و مالکیت فکری و ایده پردازی نوع ارائه محتوا و طراحی سایت و…. متعلق به فیلم درس میباشد و هرگونه بازنشر در قالب های دیگر و به نام اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر پیگرد قانونی دارد.
نشان های تجاری داخل سایت متعلق به فیلم درس و اشخاص حقیقی یا حقوقی همکار می باشد،استفاده غیر ممنوع و موجب پیگرد قانونی می باشد.
پیش از طرح هرگونه سوال،مطالب مندرج در سایت و پاسخ سایر سوالات را مطالعه نمایید.